Hosting Planları

Hosting, Web sitenizde kullanmış olduğunuz verilerin depolanmasını ve 7/24 açık kalmasını sağlar. Güçlü yönüyle bu işlemi sürdürür. Web siteleri, çeşitli planlar ile verilerinin en güvenli şekilde depolanmasını sağlar. Hostinglerin en öneml özelliği daha az para harcayarak veri depolamasıdır. Web hostingler kullanıcılara daha ekonomik bir şekilde sunularak daha büyük maliyetlerin önüne geçilmektedir. Ancak düşük maliyetli hostingler de verileri kontrol edebileceğiniz daha az seçenek bulunmaktadır.

Hosting kullanarak kendi alanınızı ayırabilirsiniz. Kendi alanınınız olacağı için Web siteniz ile ilgili verileri daha rahat ve güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Hostingler güçlü donanıma sahip oldukları için güvenli bir şekilde verileri depolayabilmektedir. Geniş fiyat aralığı ile Web site kullanıcıları için ideal depolama alanı sunan hostingler web sitelerinin olmazsa olmaz unsurlarından birisidir. Hostingler olmadığında Web sitenizin depolama alanı ve hız kapasitesi düşecektir.

Hostingler fiyatına göre hızı ve depolama kapasitesi artmaktadır. Bu nedenle Web siteniz için en uygun hostingi belirlemeniz önemlidir. Pek çok Web site kullanıcısı depolama ve hızın yüksek olduğu hostingleri tercih etmektedir. Sizde Web sitenizin ihtiyacına göre Hosting paketlerine sahip olabilirsiniz. Kiralık sunucular ile sınırsız kaynak ve depolama alanı imkanı sunmaktadır. İhtiyacınızın neredeyse tamamını karşılayacak bu Hosting paketi Web sitenizi daha kolay kontrol edebilme imkanı sunmaktadır.

Wordpress Hosting Planları

Wordpress Hosting basit Web site kurulumu sağlayan bir donanımdır. Hazır ve özelleştirilmiş taslaklar ile Web sitenizin oluşturulmasında yardımcıdır. Farklı tasarımlı temalar kullanarak sitenizin çalışır hale gelmesinde etkili olmaktadır. Bu Hostingde seo optimizasyonu da bulunmaktadır. Kullanmış olduğunuz metinleri seo kurallarına göre düzenleyerek sitenizin görünürlüğünü üst sıralara çıkarmaktadır. Bu sayede sitenize daha sık ziyaretçi gelecek ve sitenizdeki rakamlara daha çok kullanıcı bakacaktır.

Web sitelerinde güvenlik çok önemlidir. Bu nedenle Wordpress Hosting sitenizin güvenliğini en üst düzeyde tutarak sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılarınızın verilerini saklamaktadır. SSL sertifikası ile Web site güvenliği sağlanmaktadır.

Web sitenizi ilk kurduğunuzda küçük paketler ile Wordpress Hosting almanız sitenizin gelişiminde önemli bir yoldur. 30 GB depolama alanı, ayda 25.000 ziyaretçi, SSL güvenlik hizmeti, kötü amaçlı yazılım taramaları gibi özellikler Web siteniz için ilk aşamada idealdir. Siteniz büyüdükçe 75 GB depolama alanı ve bunun daha da iyisi sınırsız depolama alanı gibi paketler ile sitenizi büyütebilirsiniz.

Wordpress Hosting, sitenizi düzenli olarak tarayarak kötü amaçlı yazılımlarını tespit eder ve kaldırır . Sitenizin çalınmaması ve kullanıcılarınızın verileri çalınmaması için bu tarama oldukça önemlidir. Web sitenizdeki trafiği de kontrol eden Wordpress Hosting sitenizin ziyaretçilerini de verilere kaydederek güvenliği sağlar. Otomatik görevler ile sitenizin düzenli olarak kontrolü sağlanır. Bu sayede siteniz siz takip etmeseniz bile Hosting ile düzenlemeler yapılır.

Bulut Sunucu

Bulut Sunucu, kısaca Web site oluşturmak ve geliştirmek için ihtiyaç duyulan birçok şeyi içermektedir. Sunucular Web sitenizin en üst düzeyde çalışması için kullanıcılara sunulmaktadır. Sunucular birden fazladır. Çünkü tek sunucu olması halinde çökme gibi durumlarda sitenin çalışması durur. Ancak birden fazla sunucularda sunucunun biri çökmesi durumunda diğer sunucu devreye girerek sitenin çalışmasını devam ettirmektedir. Verimli çalışma için bulut sunucular yapılandırılabilmektedir.

Geleneksel sunuculara bakıldığında tek bir sunucu göze çarpmaktadır. Tek bir sunucu sitenizin verimli çalışmasını sağlayamaz. Ancak günümüzdeki bulut sunucular, sunucu havuzundan oluşmaktadır. Web sitesinde bulunan veriler her bulut sunucuya dağıtılmaktadır. Böylelikle sitenin daha verimli çalışması sağlanmaktadır. Bir sunucunun işlevini yerine getirmemesi halinde diğer bulut sunucu devreye girerek sitedeki veri kaybı da önlenmektedir.

Bulut Sunucu, web sitenizdeki yükü dengeler. Yük dengelemesi sitenizin daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Yük dengelemesi ile bir sunucuya fazla yük yüklenemez. Her sunucu kendi işlevini yapabilecek kadar yük almaktadır. Her sunucunun yükü kendine aittir. Başka bir sunucu diğer sunucudan etkilenmez. Eğer sitenizin kaynak ihtiyacı varsa bulut sunucular sayesinde kolaylıkla kaynak arttırımı sağlanabilmektedir. Hızlı yüklenme özelliği sayesinde veriler hızla yüklemektedir. Düzenli olarak yapılan arıza bakım ve düzenlemeler nedeni ile web sitenizin çalışması aksamadan devam etmektedir. Web sitenizin daha iyi çalışması için yapılan arıza, bakım, kaynak arttırımı gibi çalışmalar sanal bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

50indirimreseller