• REKLAMINIZ BURADA YAYINLANSIN

50indirimreseller

Yücel Demirin Bloğu

Semih
Semih
Çevrimdışı
Yücel Demirin Bloğu

Bu hayatta en önemli şeyi öğrendim. Acı çekmeyi ve dünyanın seni alıp içine hapsetmeyi öğrendim. Ve sen her çığlıklarına rağmen sanki herkes sana karşı sağır olmuş gibiydi. Bir şey daha öğrendim. Bu dünya, hayat ve yaşam siz ne derseniz deyin. Aslında sanılanın aksine kadar toz pembe bir yer değil. İşte ben bu dünyada hapsolmamak için her şeye rağmen kendimi geliştirmeyi görev bildim. Ama arkadaşlar şunu unutmayın. Bir yerler de tökezleyeceksinizdir. İşte hayat orada bir kez daha gerçek yüzünü gösterecektir.

Girişi yaptıktan sonra size nelerle uğraştığımı anlatayım. İlk öncelikle hayatla uğraşıyorum. Daha sonra edebiyat alanında bazı türlerde yazı yazıyorum. Bu türler şiir, makale, tiyatro, eleştiri ve denemedir. Ancak asıl alanım şiirdir. Şu aralar şiir türünde bir e-kitap yazıyorum. Eğitim hayatımdan bahsedecek olursak liseye kadar olan eğitimimi Ankara’da tamamladım. Şimdi Çorum Alaca’da Hitit Üniversitesi Alaca Avni Çelik M.Y.O’da elektronik haberleşme teknolojisi ikinci sınıf öğrencisiyim. Madem eğitimden girdim. Size eğitim hayatımda yer alan gelecek planlarımı anlatayım. İkinci sınıfı’da bitirip dgs sınavına girip hedefim olan Ankara Gazi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünü tutturmaktır. Tabii meslek olarak aklımda başka bir şey var. Oraya daha sonra geleceğim.(Küçücük evin içinde nereye gidiyorsam.) Evet nerde kalmıştık. Ha! Eğitimde kalmıştık. Üniversiteyi tamamladıktan sonra aklımdaki mesleğe dair kurslara girip sertifika almaya çalışacağım. Çünkü amacım aklımdaki meslekte aranılan nitelikli eleman olmaktır. Herkesin bildiği gibi ülkemizde nitelikli eleman az ama çok ihtiyaç var. Deminden beri meslek deyip deyip duruyorum. Aklımdaki meslek siber güvenlik uzmanlığıdır. Ne olduğunu açıklayayım. Birtakım bilgileri kötü niyetli hackerlardan korumaktır.

Şimdide geldik zurnanın blog dediği yere. Kişisel Wordpress Blogumun konusuna değinmek istersek bir takım konulardan(teknoloji, siber güvenlik, sosyal medya, mobil, internet, motivasyon ve inceleme yazılarından) oluşan kişisel wordpress bloğudur. Benim hakkımla ilgili yazacaklarım bu kadar. Ne demiştim bu dünya, hayat ve yaşam siz ne derseniz deyin. Aslında sanılanın aksine kadar toz pembe bir yer değil. O yüzden kendinizi geliştirin, geliştirin ve geliştirin.

yuceldemirinblogu.com
Yanıtlar (0)
  • Bu tartışmaya henüz bir yanıt yazılmamış
Malesef, tartışma şu anda kilitli olduğundan yanıtlayamazsınız.

50indirimreseller